Piękny będzie dzień.

 

Dzień, czas nowy będzie piękny, nie przez swoją jakość ale przez swoje istnienie. Więcej ponad możliwość dostać nie możemy i to jest nam dane z każdym dniem a w nim możemy zapisać co chcemy. Możemy być ludźmi ale możemy pójść na  łatwiznę.

7 myśli nt. „Piękny będzie dzień.

 1. Bo każdy dzień to jak biała kartka.

  Ja to tylko raz tak wstałem, zwykle wstaję nieco później niż o 4 rano.

  Podobno żyjąc na ulicy można w ciągu dnia z różnych źródeł uzyskać więcej pieniędzy jak w pracy zwykłej. Może jest w tym jakaś prawda? Trudno mi powiedzieć.

  Pozdrawiam!

 2. Obecnie to bezpieczeństwo ogranicza się do paru rzeczy, tak jak kiedyś, w prehistorii, a także do innych, których wtedy nie znano. Jedzenie i dach nad głową można uznać za podstawę, aby to mieć, musi być praca. Jak jest to są pieniądze i można inne rzeczy nabyć. Bezpieczeństwo się wtedy powiększa.

  Też mam taki problem z tymi obrazkami na jednym blogu, gdzie komentuję, na pewno wyłączone mam w ustawieniach je, a jednak czasem dostaję informację o ich pojawianiu się.

  Pozdrawiam!

 3. No to zależy, czasem czuję się szczęśliwy i czuję, że raczej nic mi nie brak. A czasem jednak czuję, że czegoś brak. Zależy od dnia i sytuacji.

  Tak mi się wydaje, że można to bezpieczeństwo zwiększyć lub zmniejszyć.

  Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>