Wesoło było.

  Spotkanie się zrobiło, psie wpierw. Moje psy o dziwo nie zagryzły mastiffa , nie miały pretensji do rotwailera , nie chciały zjeść wielkiego doga ani podgryzać nad miarę kilku innych których rasy nie pomnę. Podwórza kipiały gonitwami , szczekaniem, wyciem i wszystkim co na takiej psiej imprezie zdarzyć się może. Kto zorganizował, kto zaprosił ale nade wszystko kto zaryzykował że nie skończy się to jedną wielką krwawą łaźnią jednak i dla mnie przypadek przygotował kogoś wyjątkowego. Mocno czekoladowa cudowność na co dowodem było jej pytanie- czy Nie widziała Pani mojego psa, takiego dużego z nadmiarem skóry , czarnego chociaż odpowiedziałam zgodnie z prawdą , bojąc się może że czar pryśnie, ja zapytałam- czy, delikatnie, czy ja bym mogła dotknąć pani skóry, ja nigdy nie dotykałam. Uśmiechnęła się i pozwoliła. Komponowałyśmy się niesamowicie , dwie w białej, świeżo wykrochmalonej pościeli na wielkim łożu z jakiegoś czarnego drewna a psy biegały , szczekały i nikt im nie wadził i nikt nam nie wadził i nawet wyrzut sumienia we mnie nie powstał. – Bo ja , ja tylko w celach badawczych….

Jedna myśl nt. „Wesoło było.

  1. Cóż widocznie nie umiem tak jak Pani (bo rozumiem, że dawne ustalenia są nadal aktualne) pisać notek w sposób zajmujący. Akurat ta notka podoba mi się bardzo, wnosi do mojego życia jakieś nowe wrażenia. Tak naprawdę chciałem przekazać jakieś swoje odczucia na temat nowych studiów, nowej sytuacji, faktycznie nie jest to może zajmujące dla wszystkich, mi się podoba.

    Tak naprawdę to tylko napis, jakbym chciał coś zrobić z kradzieżą słów i tak nie miałbym pewnie chęci na działania w sądzie czy w podobnych miejscach.

    Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>