Donald Trump

 

 

   Niesamowity Polak, powiedział czas temu, :„niech zstąpi duch Twój i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi” i wydawało się ,że nie pojawi się nikt kto tego nie przebije a jednak pojawił się człowiek , który powiedział, że bez Boga i rodziny nie będzie przyszłości, wolności . Nie będzie niczego. Nie będzie świętym i nawet do głowy mu to nie przyjdzie ale powiedział coś godnego wielkiego człowieka. Bez Boga ani do proga. Bez Boga ani do proga.

2 myśli nt. „Donald Trump

  1. …powiedział człowiek, który poślubił trzecią małżonkę i trzecią rodzinę założył… Który to Bóg uznaje w tej kwestii, że im więcej tym lepiej?
    Święty, a świętoszkowaty – niby różnica tylko kilku liter, a jednak zupełnie inne znaczenie.

  2. Wybaczy pani szczerość. Oburącz odpisuję się pod komentarzem kobiety-nie-typowej. Ten człowiek ma lekceważący stosunek do kobiet, acz trzeba przyznać, że ostatnio podczas publicznych wystąpień zaczął lepiej traktować swoją żonę Melanię.
    Na marginesie dodam, że dziwi, iż kobieta odnosząca sukcesy biznesowe, znająca biegle 6 języków, chce być żoną kogoś takiego.
    A co do odnowienia oblicza ziemi, niestety w negatywnym tych słów znaczeniu, to już je odmienia radykalny islam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>