Zawłaszczam ?

   -Ciociu, gdy byłem na ogrodzie, za drzewem zobaczyłem jakiegoś faceta w czerwonej czapeczce. Podbiegłem ale on zniknął… ciociu ja widziałem, on tam był… Nie wiedzieć czemu , jestem pewna ,że ów ktoś przyszedł do mnie a właściwie nie do mnie a po moją chwilę dla niego. Oczywiście ,że ja dostał . Oczywiście ,że już nie wróci a co mogłam odpowiedzieć na pytanie jakie Ten mi zadał.- Niemożliwym jest by ktoś  stamtąd ot tak sobie stał za drzewem. Bez celu, bez sensu. Jeśli przyszedł to po coś czego on nie ma i zrobić nie może, po modlitwę. –Pomódl się za niego , ot po prostu się pomódl .-Ale ja nie umiem, Ten odrzekł bez namysłu. Zaśmiałam się serdecznie, ech dzieciaku, gdybyś nie miał tego po co on przyszedł, nie przyszedł by.

  Zawłaszczam coś ?… Nie. Nauczę go co czuję a kiedyś on nauczy kogoś.

2 myśli nt. „Zawłaszczam ?

 1. Troszkę nie odnajduję się na Twoim blogu. Jest tajemniczy i enigmatyczny. Ale pewnie taki miał być. Zresztą sam tak dawno temu pisałem na swoim blogu. Ale dziękuję za komentarze na moim blogu. A piosenkę Zeus „Siewca” najlepiej posłuchać, te słowa zupełnie inaczej brzmią i przemawiają. Choć sam nie przepadam za takim rodzajem muzyki, to ten utwór mi się bardzo podoba. Najważniejsze są słowa refrenu:

  „Ja jestem siewcą!
  Dobrzy ludzie ze mną dobre ziarno idą siać.
  Rzucamy je w ciemność,
  Mając pewność, komuś może światło dać.
  Każdy z Was jest siewcą!
  Dobrzy ludzie zewsząd dobre ziarno idą siać.
  Rzucają je w ciemność,
  Mając pewność, komuś może światło dać.
  Każdy z Nas…”

 2. Ludzie przychodzą i znikają. Czasem nie wiadomo po co i dlaczego. Czasem przychodzą i po prostu milczą, a my możemy się jedynie zastanawiać o co im chodzi i czekać aż zdecydują się to wyznać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>