8 myśli nt. „Jedno z bardziej banalnych zdań…

 1. Jak dla mnie to trochę dziwne jest, ale każdy człowiek jest inny i inaczej podchodzi do życia. Chociaż pewnie każdy tak robi, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.
  Pozdrawiam.

 2. Faktycznie nieco horror, ale jak się pomyśli nad tym to coś w tym zdaniu jest jednak.

  W sumie na rano czy południe też wybieram lżejsze kawałki muzyczne. Choć akurat ten album Metallica stworzyła w nieco innym, lżejszym duchu niż pozostałe.

  Hmmm… no w tych tantiemach za orgazm coś też jest. W sumie za wiele rzeczy można by zażądać praw autorskich.

  Pozdrawiam!

 3. Cóż w muzyce tak się zdarza, że po jakimś czasie uznajemy coś za niezbyt dobre, nawet jeśli wcześniej lubiliśmy jakąś grupę.

  Też mam jak Ty pewne zespoły, które chyba nigdy mi się nie znudzą, dają różne emocje, czasem kopa do działania itp. itd.

  Też mam teraz za oknem śpiew ptaków, park za oknem to jednak coś. Choć pewnie lepiej las by było mieć.

  Pozdrawiam!

 4. witaj i dzięki za wizytę.;)

  tak samo można by powiedzieć o tych co nie mają swojego życia więc żyją cudzym plotkując o obrabiając dupy;) ujęłaś to zgrabniej i dosadniej;)))))))

 5. Dobrze, możemy zostać w takim wypadku na Pan/Pani.

  To jest coś, co lubię, przyroda. Niezależnie czy to park czy las, zawsze podziwiam ją.

  Zgadzam się z Pani tezą. Muzyka i jej odbiór powinny się zmieniać, powinno się szukać nowych nut, nowych brzmień.

  Nie wydaje mi się, by mój dyplom czynił ze mnie jakiegoś mędrca. Jak dla mnie każdy ma coś sensownego do powiedzenia, bez względu na wszelkie możliwe swoje przymioty.

  Wczoraj odpuściłem sobie Sopot, bo muzyka stała się nieznośna w pewnej chwili, niemal cały czas taka sama, a zmieniali się wykonawcy niby.

  Pozdrawiam!

 6. Ja bym powiedział, że niektórzy panowie to są tak średnio męscy nawet. W sumie nie ma się co dziwić, tak są przedstawiani w różnych gazetach, telewizji. I część dąży do takiego wzorca.

  Zgadzam się z Panią, w sumie każdy może sobie wybrać, czy będzie jakieś święto obchodzić czy nie.

  Cóż, ja ze swojej strony mogę napisać, że wyłączyłem w ustawieniach weryfikację obrazkową. Dlatego nie wiem skąd ten wymóg jest nadal.

  Pozdrawiam!

 7. Mądre to, i takie codzienne. Im mniej(siebie w sobie) człowieka w człowieku, tym bardziej żerujemy na tych co pełni ‚siebie’. Można napełniać naczynie godzinami, kiedy ono nie ma dna…nic z tego. Bywa, że taki ‚pustostan’ staje się wampirem energetycznym zupełnie nieświadomie.
  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>