Seksualne uniesienie.

Nie wyszło mi na dobre , szorowanie nosem po asfalcie.
Nie dość że kręgosłup mnie rozbolał i delikatność mojego ,synonimu męskości została odarta z delikatnej skórki to zostałem popchnięty przez starszą panią ,biegnącą do autobusu , wyrżnąłem w krawężnik moją delikatną próżnością.
Wyrźnięcie w krawężnik wykazało moje braki w wykształceniu atletycznym , przez co upadając ,podłożyłem rękę nie tam gdzie trzeba i ku mojemu niezadowoleniu uległa ona złamaniu w dwóch miejscach co było doskonale widoczne przez rozdarcie się delikatnej mojej skórki w kolejnych miejscach.
Nie było by w tym nic strasznego gdyby nie fakt ze poła mojego płaszcza odrzucona moim nieskoordynowanym upadkiem ,legła na krawędzi drogi , którą, w moim kierunku, zmieżał mały zielony samochodzik.
Nieszczęście nastąpiło po chwili.
Koło wtoczyło się na mój płaszcz, w którego dolnej części, umiejscowiona była kieszeń zawierająca ostatnie cztery z dziennej porcji trzynastu papierosów.
Zniszczeniu uległa również nieodłączna przyjaciółka moja-zapalniczka w kolorze wytartego brudnego plastiku.
Podniosłem się i z radością stwierdziłem ze z nieopodal stojącego autka, wystaje obiektyw kamery ,która z dzika namiętnością  zźerała każdą sekundę moich chodnikowych doświadczeń. Lubię być w centrum obiektywu.
Ręka dyndała mi zabawnie targana wiatrem.
Kolorytu dodała również woda z pobliskiej kałuży , którą duży transportowy samochód był łaskaw ubarwić mój jednolity w kolorze płaszcz.
Poszedłem w swoja stronę.
Tzn poszedłem za sklep dopełnić czynności fizjologicznej która wezbrała we mnie w kontekście dostrzeżenia rzeczywistości , która mnie otaczała.
Jak przyjemne było komentowanie wszystkiego co było dokoła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>