Moment a wieczność by się chciało.

Błogość .Niesamowite się zjednoczenie ze wszystkim. Bycie we wszystkim i wszystkim bycie w jednym momencie . W jednej niepowtarzalnej chwili niczym zanurzony w wielkiej kadzi , która jest wszystko i w której wszystko się nurza. Wszystko co dobre.
To że dobre to jest oczywiste , bo nic co jest złe nie przynosi tak nieskalanej przyjemności i nie daje tak nieokiełznanej przyjemności bycia i czucia ,że się jest ,że się istnieje i ze cokolwiek tknie się i jakkolwiek paluszkiem przetnie się powietrze , ma to sens i sens jest przy początku i radość przy końcu owego.
Spotyka się wtedy kobietę i jest owa nie cielesnością nie materią jakkolwiek o cudownych kształtach, jest delikatnością i doskonałością zarazem i wtopić się w nią jest przepięknym choć niezrozumiałym.
Wyciąga się ręce ku niej i ręce ja przenikają i jest się całym sobą w niej i całą duszą, jej dusze się wypełnia.
Tworzy się jedność nierozerwalna i doskonałą .Nie tkniętą nijaką doczesnością i żadnym materii skalaniem.
Potem siedzi się pod wielkim drzewem, do kory policzkiem się przytulając i się patrzy przed siebie i to co się widzi jest i wie się że jest i jest dla mnie i ja jestem dla tego co jest wokół. Wokół i nie tylko wokół bo i przecież jest we mnie i mnie to przenika . Przenika wszystko co jest dokoła i ja jestem tym dookołem w każdym swoim najmniejszym siebie zrozumieniu i niezrozumieniu.
Potem zasypiam i jest nadzieja która pozwala żyć i żyć każe , że gdy się obudzę , gdy ktokolwiek się obudzi po byciu w i byciu wszystkim , nadzieja doda tchnienia i życiu nada sens i sens nada każdemu stąpnięciu .
Każdemu tknięciu dłoni pozwoli rozsiać kwiatów zapach i kwiatów kształt i motyli śpiew i życie tak po prostu czyste i nieskalane.
Pamiętam ten stan i pamiętam że przyjdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>