Jak pech to pech.

Zainteresowanie , owej pani , zakupem przed chwilą reklamowanego produktu było natychmiastowe . Wzięła zestaw i poszła do przebieralni.
Po chwili w sklepie pojawiły się dwie następne kobiety , widziane uprzednio u kosmetyczki i jak nam się wydawało , owładnięte chęcią natychmiastowego posiadania czegoś o czym tak znakomity kreator wypowiadał się w samych superlatywach , nie kryjąc jednak faktu , że są to ubiory dla raczej odważnych kobiet.
Po godzinie , wszystkie przygotowane ubranka zostały przeniesione do przebieralni , w której wszystkie panie znikały i niestety nie pojawiały się z powrotem.
Posiadacz miał jednak odrobinę przyzwoitości nie instalując kamery w tak intymnym miejscu chociaż doszliśmy w międzyczasie do wniosku iż grzechem było by podglądać jednak przyjemnością również. Zważywszy na fakt ,jak doskonałego wyglądu kobiety , skrywały się za drzwiami .
Po kilkudziesięciu minutach oczekiwania , na dalszy bieg wydarzeń , wezbrał w nas niepokój , że coś poszło nie tak jak chcieliśmy. Na pewno coś było nie tak skoro kobiety znikały w pokoiku ,fakt , urządzonym tak by można było czuć się tam dobrze .Usiąść wypić kawę ,porozmawiać , przemyśleć zakup . jednak nie siedzieć tak dlugo.
Byliśmy już bardzo zdenerwowani gdy na monitorze przemknęła One z paczką w dłoni i natychmiast zniknęła tam gdzie wszystkie kobiety od kosmetyczki.
Nie trzeba było już długo czekać na efekt owej wizyty.
Drzwi otworzyły się szeroko i nasze oczy ujrzały pięć pań , ubranych w piękne wdzianka z worków jutowych po kartoflach z elegancko wykonanymi otworami na głowę i ręce . Trzymały w rękach transparent.
„Kochamy Was” .
W pierwszym momencie brakło nam słów jednak za moment wybuchnęliśmy śmiechem.
- Cała intryga na marne. Tylko dlatego że zaufałem One.
Skomentował w przerwie miedzy salwami śmiechu Posiadacz po czym wylądowaliśmy z wszystkimi kobietami w restauracji .
Ja zaś z One , wylądowałem … na spacerze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>